zpět na aktuality

Maslákova africká výzva: Na černý kontinent v bojových barvách!

Své africké atletění můžete vedle skvělých nápadů na hry a aktivity spojené s africkými reáliemi zpestřit i další zajímavou činností. Po vzoru patrona afrického týmu vymyslete bojové pomalování vašeho týmu. POZOR: můžete ale použít jenom dvě barvy a to červenou a žlutou!

Samozřejmě vás za vaši aktivitu jako vždy rádi odměníme. Za zaslání fotografie dokumentující bojové naladění vašeho týmu vám trenérům zašleme drobnou odměnu – pěkný sešit a propisovací tužku v grafice Kontinentálního poháru.

Na pěkné fotky se stejně jako na vaše výstupy z afrických tréninků budeme těšit na adrese: fandimekontinentum@centrum.cz Prosíme, fotografie s pomalováním, pokud budou v rámci nějakého většího souboru, výrazně označte. Těšíme se na vaše supr atleťácké výstupy z cestování po Africe.

Vyrazte do Afriky s bojovníkem Maslákem!

——————————————————-

Své výstupy: fotografie, videa, krátké zprávy nám zasílejte na vám dobře známou adresu: fandimekontinentum@centrum.cz Prosíme, videa umisťujte na YouTube, nám posílejte jen odkazy. V tak velkmém množství, v jakém videa zasíláte není v našich silách je stahovat, ale hlavně znovu nahrávat. Z fotografií prosíme udělejte výběr cca 5-7 nejlepších. Děkujeme!

Přípravky a sportovní skupinky, které se zúčastní všech čtyř kol, tedy fandění v Evropě, Americe, Asii/Oceánii/Austrálii a v Africe, se navíc mohou těšit na jeden extra dárek od nás navíc. Bude jím sada náramků a nálepky na obličej ve vizuálu Kontinentálího poháru. Už je pro vás chystáme.

Generální partner Českého atletického svazu

Oficiální partneři

Projekt vznikl za podpory