zpět na aktuality

Na nový školní rok nové zápisníčky. Pište si o ně!

Tréninkový zápisník mladého atleta doplnil celou sérii zajímavých tiskovin, kterými se snažíme vyjít vstříc potřebám trenérů a učitelů, a které mají malým dětem zpestřit jejich sportování. „Malí atleti si do něj mohou jednoduchou formou zapisovat vše, co natrénovali. Zapisování tréninkových jednotek a výkonů na závodech je totiž důležitou součástí sportovní přípravy nejen pro 'velké' atlety,“ vysvětluje koordinátorka projektů pod hlavičkou Atletiky pro děti, Iveta Rudová.

Žlutý sešitek, který bude skvělým průvodcem malých sportovců po celých následujících 10 měsíců nadcházejícího školního roku, je prioritně určen pro potřeby oddílů a klubů zapojených do projektu Atletika pro děti (viz databáze projektu) a to ZDARMA. Je vhodný pro dětí ve věku 5 – 11 let. Své uplatnění najde zápisník i u starších z kategorie mladšího žactva. Zápisník má přehlednou úvodní grafiku, samotné zapisování je rozděleno na jednotlivé týdny. Zápisníky budeme distribuovat do vyčerpání zásob. Maximální jednorázové množství odběru je 100 Ks.

Pokud jste trenéry nejmenších dětí, předškoláčků a dětí z 1. třídy, které ještě neumějí psát, můžeme vám pro vaše malé atlety zaslat i sadu samolepek s motivy zvířátek vyjadřující různé pohybové schopnosti a dovednosti. Samolepky jsou velikostně upravené tak, aby se daly nalepovat do jednotlivých řádek zápisníku. Ze zkušenosti víme, že právě odměna v podobě samolepky je pro nejmenší atletíky velkým lákadlem. Pokud máte o samolepky zájem, napište nám dopředu, pro kolik dětí je potřebujete.

Zápisníky nezasíláme poštou. Můžete si je po předchozí domluvě vyzvednout na dvou hlavních místech doběru- Praha/ Olomouc nebo na několika akcích, zmíněných níže.

Místa odběru:

HLAVNÍ MÍSTO ODBĚRU – Praha, Český atletický svaz, Diskařská ul., Praha 6, Strahov. Vyzvednutí po předchozí dohodě: po – pá 8 -17 h, jiný termín je možný (také po předchozí dohodě). Kontaktní osoba: Iveta Rudová: 602 946 212, email: irudova@atletika.cz

OLOMOUC, atletický stadion AK Olomouc, kontaktní osoba: Zdeněk Rakowski, mobil: 777 140 357, email: rakowski@centrum.cz, po předchozí dohodě.

Dále je možné zápisníky vyzvednout na těchto akcích:

Kontinentální pohár: 8. – 9. září v Ostravě nebo na některých závodech během září (např. MČR družstev dorostu a juniorů či žactva). Prosíme, abyste vždy dopředu kontaktovali koordinátorku projektů Ivetu Rudovou a dopředu se dohodli na místě a čase předání.

Bližší informace o zmíněných nálepkách, které můžete použít pro předškolní děti a prvňáčky, si můžete přečíst v článku ZDE.

Přejeme vám úspěšný tréninkový a školní rok s malými atlety!

Generální partner Českého atletického svazu

Hlavní partner Českého atletického svazu

Oficiální partneři

Projekt vznikl za podpory