zpět na aktuality

Atleťáci v KEFÍRU

Festival, který letos probíhá už pošesté, je určený dětem a dospělákům, kteří se nebojí zase na chvíli vidět svět hravýma dětskýma očima. Takže přináší velkou porci muziky, padla, workshopů a blbnutí v duchu populárních dětských kapel, moderního alternativního padla a prima volnočasových programů pro celou rodinu.

Naši Atleťáckou zónu najdete na KEFÍRU v sobotu 1. září od 9 do 18 hodin a to mezi mezi Trávožery a Kefír street. Už z těchto názvů je jasné, že všechno je velká nadsázka a stejně to bude i s naší atletikou. Kašpárek, který to má všechno na starosti si s atletickým tématem pořádně vyhrál. Zaobpovat budete moci třeba sadu ručníků světových rekordmanů. Železného ručník bude pravděpodobně ze železa, že… 🙂 Mně osobně by dost zajímalo fakírské stanoviště. No, na Tretře jste už asi pravděpodobně někdy byli, ale… seděli jste už někdy přímo na ní?

Pokud nahodíte tento hravý kód, tak si jistě užijete spoustu zábavy a dozvíte se mnoho zajímavých věcí o atletice, které si navíc díky pěknému prožitku i zapamatujete. Samozřejmě se bude i sportovat. A povzbuzovat vás u toho budou vtipná Kašpárkova hesla jako třeba: „Během běhu běž!“

Pokud máte čas, dorazte na KEFÍR. Veškeré informace naleznete na webové stránce ZDE.

Generální partner Českého atletického svazu

Hlavní partner Českého atletického svazu

Oficiální partneři

Projekt vznikl za podpory