zpět na aktuality

Atletění na Kefíru fotograficky

Festival, který letos proběhl už pošesté, je určený dětem a dospělákům, kteří se nebojí zase na chvíli vidět svět hravýma očima. Pro návštěvníky tak má připravenou velkou porci muziky, padla, workshopů a blbnutí v duchu populárních dětských kapel, moderního alternativního padla a prima volnočasových programů pro celou rodinu.

V záplavě nabídky jsme se rozhodně neztratili. V sobotu, kdy byla akce určena pro veřejnost, naše stanoviště navštívilo ke dvěma tisícům lidí. Nedělní program byl určený pro Českou spořitelnu, která je mimo jiné generálním partnerem Českého atletického svazu a atletilo s námi, naštěstí už v trochu lepším počasí, kolem 1500 dětí a dospěláků.

Stavili se za námi i známí atleti. V sobotu nám dělal společnost tyčkařský pár, který se v lednu těší na potomka- Jan Kudlička a Jiřina Ptáčníková. V neděli dorazila Denisa Rosolová i s malou dcerou, Evelínkou. Naše sportovní stanoviště měla úspěch a plno návštěvníků také zaujala vtipně podaná výstavka ručníků světových atletických rekordmanů nebo výstava treter.

Podívejte se na fotogalerii, která vám atmosféru na Kačině přiblíží.

Foto: Milan Gattringer

Generální partner Českého atletického svazu

Hlavní partner Českého atletického svazu

Oficiální partneři

Projekt vznikl za podpory