zpět na aktuality

Polešováci na Kontinentálním poháru

„Celý loňský školní rok jsme se zapojovali do projektu Fandíme kontinentům, abychom se mohli zúčastnit velkého atletického svátku v podobě Kontinentálního poháru v Ostravě, který se konal v ČR úplně poprvé. Díky skvělé práci našich malých i velkých atletů jsme získali zdarma 42 vstupenek. K tomu jsme přikoupili 10 dalších pro rodiče a v sobotu 8. září jsme vybaveni transparenty, náramky a nálepkami na tváře vyrazili za velkou atletikou.

Do Ostravy jsme dojeli v pravé poledne a hurá do FAN zóny, kde jsme všichni obdrželi krásná modrá trička v barvě Evropy. Ve FAN zóně byly pro školáky připraveny nejrůznější soutěže, mohli jsme si také vyrobit vlastní startovní čísla či si nechat namalovat na tvář vlaječky. Také zde probíhala autogramiáda patronů – Báry Špotákové, Míši Hrubé, Pavla Masláka a Honzy Kudličky.

A pak už jsme šli fandit. Sledovali jsme hod klapem, skok do výšky, sprinty, skok o tyči, vrh koulí, trojskok a mnoho dalšího. Atmosféra byla úžasná, k vidění byla spousta krásných výkonů a my v modrých barvách jsme se skvěle bavili a velmi fandili Evropanům, kteří nakonec skončili na druhém místě za Amerikou. Krásný den uběhl jako voda, moc jsme si to užili,“ napsala nám trenérka a paní učitelka Renata Šimková.

Generální partner Českého atletického svazu

Oficiální partneři

Projekt vznikl za podpory