zpět na aktuality

Vyběhli jste NAHORU!

Děkujeme všem kdo se nebáli trochu "zavrchařit", obpujeme tvořivý přístup k naší výzvě a v tomto týdnu všem zúčastněným dětem a jejich trenérům zasíláme slíbené kartičky.

Výzva zastihla některé oddíly ještě v době, kdy chodily ven, takže plno z vás stihlo vyběhnout na blízké kopečky, ale i rozhledny nebo zajímavé přírodní útvary. Jak se nám čím dál tím více stmívalo, vzali někteří z vás výběh jako adrenalinový zážitek s čelovkami, ale podle vašich ohlasů, měly tyto výpravy u dětí velký úspěch. U nejmenších dětí jsme akceptovali i náhradní náplň, jako třeba běh do schodů.

Velmi nás těší, když nám k fotkám, které byly tentokrát velmi povedené, připíšete i pár slov. Takže vybíráme:

Minipřípravka AC Praha 1890 opustila stadion a vyběhla v Praze na… „Na Proseckou vyhlídku a odměnou za výběh nám byl krásný výhled na Prahu," napsal nám trenérka Katka Zouharová.

„V Sítenském údolí v Kladně jsme zdolali kopeček ke staré studni. Mezi největší zážitky kromě výběhu do kopce s čelovkou byly přeskoky přes potok a hod padančaty přes rybník. Někteří z nás skončili trénink s pěkně zablácenými keckami, ale byli jsme spokojeni z nevšedního zážitku," popsala nám už večerní variantu trenérka Tereza Samková z LS Kladno.

A ještě varianta ROZHLEDNA. Polešovickou rozhlednu Floriánku zdolali rychlou chůzí i během malí Polešováci. Za odměnu měli krásný výhled po okolí. 🙂

Podívete se na fotogalerii, která vám různorodost výběhů lépe přiblíží.

Generální partner Českého atletického svazu

Hlavní partner Českého atletického svazu

Oficiální partneři

Projekt vznikl za podpory