zpět na aktuality

Cvičí u vás i děti ve věku 3-5 let? Napište nám!

V našich atletických oddílech a klubech jsou zřízeny atletické přípravky, ve kterých sportují nejmladší atleti ve věku 5-11 let samostatně, pod vedením vás trenérů a trenérek. V některých oddílech ale sportují i mladší děti. A právě vám je určena naše výzva.

Napište nám, zda máte u vás zřízenou i atletickou miniškolku, tedy jestli máte samostatné cvičení pro děti ve věku 3-5 let. Zejména nás zajímá, zda máte zavedeno pravidelné atletění rodičů s dětmi této věkové kategorie nebo zda pro rodiče a děti pořádáte jednorázové akce.

Všechny informace nám poslouží k posouzení situace v oddílech a klubech ohledně sportování nejmenších atletů.

Rádi bychom v letošním roce propojili projekty Atletika pro děti a Atletika pro celou rodinu a pomohli oddílům, které už mají zavedeny tréninky rodičů s dětmi či se chystají tento typ tréninků zavést, vhodnou metodikou, školením či pomůckami.

Své postřehy pište koordinátorce projektu Atletika pro celou rodinu Ditě Franklové na email: DF.atletikaprodeti@centrum.cz nejpozději do konce února. Během jara pro vás i na základě této analýzy připravíme podrobnější informace.

Foto: Atletický klub Slaný

Generální partner Českého atletického svazu

Hlavní partner Českého atletického svazu

Oficiální partneři

Projekt vznikl za podpory