zpět na aktuality

Atletika pro rodiče s nejmenšími dětmi

U vás v atletických oddílech a klubech jsou zřízeny atletické přípravky, ve kterých sportují nejmladší atleti a atletky ve věku 5 – 11 let samostatně, pod vedením vás trenérů a trenérek. V některých oddílech ale sportují i mladší dětičky. A právě vám je určena naše výzva. Napište nám prosím, zda máte zřízenou i atletickou miniškolku tj. cvičení pro děti 3 – 5 let samostatně. Zejména nás zajímá, zda máte zavedeno pravidelné atletění rodičů s dětmi této věkové kategorie nebo zda pro rodiče a děti pořádáte jednorázové akce. Všechny informace nám poslouží k posouzení situace v oddílech a klubech ohledně sportování našich nejmenších atletů.

Rádi bychom v letošním roce propojili projekty Atletika pro děti a Atletika pro celou rodinu a pomohli oddílům, které už mají zavedeny tréninky rodičů s dětmi či se chystají tento typ tréninků zavést, vhodnou metodikou/ školením či pomůckami.

Pište prosím koordinátorce projektu Atletika pro celou rodinu Ditě Franklové na email: DF.atletikaprodeti@centrum.cz nejpozději do konce března. Během jara pro vás i na základě této analýzy připravíme podrobnější informace. Děkujeme.

Generální partner Českého atletického svazu

Hlavní partner Českého atletického svazu

Oficiální partneři

Projekt vznikl za podpory