zpět na aktuality

Nad letošní korespondenční soutěží převzala patronát vícebojařka Kateřina Cachová

Po dvou letech jsme pro vás opět připravili oblíbené soutěžní testování v BĚHU, HODU A SKOKU. Letos je testování určeno pro jedenáctileté a mladší děti, které pravidelně navštěvují přípravky v atletických oddílech a klubech. Testování se může zúčastnit buďto celý oddíl nebo jen jednotlivá skupinka či přípravka.

Začínáme 15. dubna, ale do 7. dubna je nutné se přihlásit přes formulář, který najdete na ODKAZE ZDE. Testovat se pak můžete až do konce května.

Stejně jako u předchozího testování bude partnerem firma Hollandia. Každý účastník od ní dostane drobný dárek – TETOVAČKU, nejlepší atleti a atletky i další odměnu. Dárečky máme nachystané i pro trenéry, kteří testování v oddílech zorganizují.

I letos budeme vybírat „mediálně nejaktivnější“ přípravku, pro kterou Hollandia připraví piknik. Proto foťte, natáčejte a pište! Vše posílejte na email: irudova@atletika.cz Budeme rádi, když nej fotografie přídáte i na svoje sociální sítě (Facebook, Instagram) a připojíte #hollandiacz.

Tradičně se děti testují ve třech základních disciplínách: běhu, hodu a skoku. Disciplíny jsou uzpůsobené věku, přesný popis najdete v příloze.

Fandit, sledovat snahu a výkony malých atletů letos bude patronka, vynikající vícebojařka a úspěšná reprezentantka, KATEŘINA CACHOVÁ. Každý účastník obdrží kartičku s její fotkou a podpisem na jedné straně a místem pro zapsání výsledků na straně druhé. Kartička dětem zůstane jako pěkná upomínka na jejich sportovní výkony.

Prosíme, pozorně si pročtěte přiložené propozice, přihlaste se a pak už HURÁ SOUTĚŽIT!

Ke stažení

Generální partner Českého atletického svazu

Oficiální partneři

Projekt vznikl za podpory