zpět na aktuality

Zakončení kroužku atletika na ZŠ Mírová v Ústí nad Labem

Na závěr školního roku máme na kroužku atletika a gymnastika dvě tradiční akce, a to letní víceboj a společné sportování s rodiči, letos v rámci Olympijského dne.

Ve středu 10.6.2026 jsme na kroužku opět závodili, a to ve třech disciplínách. Překážkový běh prověřil rychlost, skokanská dráha s kotouly obratnost a hod oštěpem švih v paži. Zimní vítězství obhájili sourozenci Jakub a Matěj. Vyhlašování proběhlo o týden později, kdy jsme si na kroužek pozvali i rodiče. Dostavilo se 12 rodičů a většina se zapojila alespoň na část sportování se svými dětmi. Někteří si po dlouhé době měli možnost vyzkoušet cvičení na gymnastickém nářadí. Na závěr si všichni odnesli drobnou odměnu a mnoho společných zážitků. Děkujeme D. Finková

Generální partneři Českého atletického svazu

Oficiální partneři

Projekt vznikl za podpory