Centrum volného času LEONARDO

Adresa Dolnoměcholupská 118/46
Web http://www.leonardos.cz
Věková kategorie věk 5-7 / věk 4-5
Cena

1000 Kč - 1250 Kč

Kontaktní osoby Pavla Korcová 735 042 421,
Tréninkové místo tělocvična nebo venkovní hřiště mateřské školky v Dolních Měcholupech (Ke Školce 254/12) a nedaleko vzdálená běžecká dráha u hasičárny
Rozpis tréninků

Rozpis tréninků:

15:20 – 16:05 Atletika 1 (4 – 5 let)

16:30 – 17:15 Atletika 2 (5 – 7 let)

 

Přípravka není členem Českého atletického svazu.

Atletická školka pro děti od 5 do 8 let
Český atletický svaz vstupuje se svým projektem „Atletických přípravek a školek“ do pátého ročníku. Cílem programu je nabídnout rodičům a jejich dětem novou volnočasovou aktivitu v podobě pravidelných atletických kroužků a zároveň podpořit sportovní přípravu nejmladších dětí v oddílech a klubech. Hlavní cílovou skupinou jsou děti ve věku 5 – 11 let.

Již několik let vedeme atletickou školku pod vedením lektorky s autorizovaným školením. Nejde o to, aby se z takto malých dětí stávali „profesionálové“. Naopak – služba je určena rodičům, kteří hledají pro své ratolesti kroužek zaměřený na všestrannou pohybovou aktivitu, atletika v začátcích nenutí děti ke specializaci.

Běh, skok, hod, to jsou pohybové aktivity, které jsou základem nejen pro jednotlivé disciplíny v atletice, ale i v jiných sportech. Zavedením školek získáme budoucí atletické nadšence. Ať už u atletiky zůstanou nebo se jí budou věnovat pouze rekreačně, my jim ukážeme přirozenou cestu ke sportu. A tím doufám i předejdeme tomu, aby se jejich další kroky v pozdějším problematickém věku ubíraly špatným směrem.

Generální partner Českého atletického svazu

Oficiální partneři

Projekt vznikl za podpory