PSK Olymp Praha

Adresa Za Císařským mlýnem 1063, Praha 7, 170 06
Web http://www.atletika-olymp.cz
Věková kategorie věk 5-7 / věk 8-9 / věk 10-11
Cena

6000 Kč / rok

Kontaktní osoby
Tréninkové místo atletický stadion, tunel, nafukovací hala a atletická hala Stromovka
Rozpis tréninků

úterý a čtvrtek
pondělí a středa

PSK Olymp Praha oddíl atletiky je jedním z nejúspěšnějších atletických oddílů v ČR s bohatou historií. Mezi členy je mnoho závodníků a závodnic dosahující na velké úspěchy na světových, evropských a republikových šampionátech jak v závodech jednotlivců tak i závodech družstev.

Přijímáme děti  6-11 let, roč. nar. 2011 – 2016

V našem oddíle se snažíme vychovávat mladé a nadějné atlety, kteří mají k dispozici stejné sportovní vybavení jako profesionální závodníci, se kterými se mohou setkat v tréninkových prostorách a „okoukat“ jejich trénink.

Všichni, kteří trénují, mají k dispozici stadion s umělým povrchem, vrhačskou louku, krytou atletickou halu (jediná v republice s certifikovaným 200 metrovým oválem), posilovnu a kompletní sociální zařízení (šatny, převlékárny, sprchy a toalety).

Co se děti u nás naučí? Rozvíjíme pohybové dovednost a koordinaci, učíme základům atletiky hravou formou, vzbuzujeme lásku ke sportu a pohybu, vytváříme partu s vrstevníky a kamarády, učíme se dodržovat pravidla a v neposlední řadě učíme děti zdravému životnímu stylu a pozitivnímu vztahu ke sportu.

 

 

Generální partner Českého atletického svazu

Oficiální partneři

Projekt vznikl za podpory