SK KAZÍN

Adresa Na Drahách 574, Černošice
Web https://www.facebook.com/atletikakazin
Věková kategorie věk 5-7 / věk 8-9 / věk 10-11
Cena

Kurzovné za atletiku činí 1 000 Kč za pololetí za 1 trénink týdně (2 000 Kč za 2 tréninky týdně, 2 500 Kč třikrát týdně)

Kontaktní osoby Eva Vojtěchová 724 324 808
Tréninkové místo Atletický ovál pod školou V Černošicích, okolí, les
Rozpis tréninků

Trénujeme pondělí, středa a pátek

Oddíl pro děti, které obecně rády sportují. Společná i individuální motivace dětí, kterým záleží na výkonech a i těch, pro které není důležité vyhrát, ale berou sport obecně jako hru. Důraz na fair play, hodiny také doplněny o snahu vzbudit zájem o pestrou stravu a funkci lidského těla. POZOR: Nejsme kroužek typu “ať se děti hýbají”, děláme to pro děti, které sportovat baví.

Atletická školka a přípravka (5 – 7 let, 8-9 let)- Atletika jako hra, vzbudit zájem, hlavním cílem pohyb dětí a správné základní návyky – běh, hod, skok
Hlavním cílem pohyb dětí, hodně kladen důraz na propojení a spolupráce svalových skupin (core). Správné základní návyky – běh, hod, skok. Osvojování si prvních základních technik atletických disciplín. Trénink nejen na ovále, ale i v terénu – zpevnění, předvídání, improvizace a umět si poradit, učení se navzájem, týmové hry…
Starší atletická přípravka a žactvo (10 -11 let, 12-13 let) – postupné rozvíjení pohybových dovedností, více času je věnováno již nácvikům na jednotlivé discipliny, nabídka individuálních tréninků k dané disciplíně, víkendové workshopy zaměřené na techniky disciplín. Soutěživé děti více soutěží, ostatní si více sportem hrají. dané disciplíně, víkendové workshopy zaměřené na techniky disciplín. Soutěživé děti více soutěží, ostatní si více sportem hrají.

Generální partner Českého atletického svazu

Hlavní partner Českého atletického svazu

Oficiální partneři

Projekt vznikl za podpory