zpět na aktuality

Házej rád, atletem se můžeš stát! Olympijsky laděná korespondenční soutěž je tu

Jak se nám přiznala Bára Špotáková, tak prý hází velmi ráda naprosto vším. I vy si proto vyzkoušíte, jak se poperete s pestrou paletou házecího náčiní. Zajímavé disciplíny, které vždy symbolizují házení typické pro daný kontinent, můžete plnit v rozmezí dat 1. dubna až 31. května. Veškeré organizační informace (propozice soutěže) naleznete v příloze na této stránce.

Pro úplný začátek je nejdůležitější napsat email koordinátorce projektu, Ivetě Rudové, který by měl obsahovat pro nás organizátory nezbytné informace: název vaší skupinky/přípravky/třídy a jméno základní školy nebo klubu, který budete reprezentovat.

Pozor! Přihlášení do soutěže jsme limitovali datem, neděle 17. dubna.

Dále potřebujeme vaši poštovní adresu, na kterou zašleme velké kruhy, do kterých si zapíšete výsledky jednotlivých disciplín. Počítejte s tím, že obálka bude rozměru A4! Nezbytným údajem je pro nás i předpokládaný počet zapojených dětí. Do jednoho kruhu se vejde cca 25 podpisů malých atletů. Pokud máte větší skupinku, pošleme vám více sad kruhů.

Disciplíny můžete v daném časovém období plnit ve vámi zvoleném pořadí, na konci bychom byli rádi, abyste pořídili skupinové foto a popřípadě nám i napsali, jak se vám soutěžení líbilo. Tyto informace nám zašlete nejpozději do 2. června. Důležitou informací z naší strany je připomenutí faktu, že olympijské kruhy jsou chráněným symbolem- na fotografiích je proto nespojujte. Ve škole nebo v klubu na nástěnce ale můžete v klidu dát po splnění jednotlivých disciplín prostor zrodu krásného olympijského symbolu.

Věříme, že se vám bude naše letošní korespondenční soutěž líbit a těšíme se na veškeré zpravodajství a fotografie, které nám potvrdí, že jste se nejen dobře bavili, ale třeba i něco nového naučili.

Ke stažení

Propozice_KS.pdf 31. března 2016

Generální partner Českého atletického svazu

Oficiální partneři

Projekt vznikl za podpory